Zapraszamy do rejestracji


  • Index
  •  » Misje
  •  » Zabicie orka dla kowala w Khorinis

#1 2010-11-02 11:23:47

Kamiloo9

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 7
Punktów :   

Zabicie orka dla kowala w Khorinis

Więc, niedawno odkryłem nowy sposób na wykonanie tego zadania. A więc - podstawowy sposób to zabicie orka ale jest to bardzo trudne na tym etapie gry. Można znaleźć zwiadowcę idąc w stronę wieży Xardasa, ale od razu po wyjściu z miasta skręcamy w prawo. Tam musimy załatwić wilki (można do tego zwerbować łowcę który uczy nas skradania - wyleciało mi imię) poźniej najprawdopodobniej cieniostwora, którego mi się nie udało pokonac, nawet z pomocą łowcy, dalej są chyba gobliny no i ork, ale po tych walkach macie 20% szans na pokonanie go.
O wiele ciekawszy i prostrzy sposób to ten odkryty przezemnie. Musimy zaopatrzyć się w 100 sztuk złota. Idziemy do farmy onara, (możemy wziąc diego, jest w dzielnicy portowej, przy wybrzeżu) załatwiamy potwory, dochodzimy na miejsce, płacimy myto, idziemy w okolice kuźni kowala i szukamy kolesia imieniem Cipher. Handlujemy z nim - ma topór orka. (tylko 25 sztuk złota) Wracamy do Harada i cieszymy sie z poparcia.
Aha, jest też trzeci sposób, możemy jeszcze raz pogadać z Haradem, zleci nam zabicie bandytów. Ja nie próbowałem tej opcji wiec niewiele moge powiedzieć

Ostatnio edytowany przez Kamiloo9 (2010-11-02 11:25:28)

Offline

 

#2 2013-03-17 21:40:30

Thorus

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 46
Punktów :   

Re: Zabicie orka dla kowala w Khorinis

Są różne sposoby można także u Zurisa kupić deszcz ognia, a tym na pewno zabijemy orka

Offline

 
  • Index
  •  » Misje
  •  » Zabicie orka dla kowala w Khorinis

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angelodemonio.pun.pl www.icebiketeam.pun.pl www.adres5175415.pun.pl www.dhunters.pun.pl www.f1poland.pun.pl